01
Vyššie sebavedomie

Vypadávajúce vlasy môžu mať negatívny vplyv na Vaše sebavedmie. Revolučná metóda transplantácie vlasov S.A.F.E.R tento problém vyrieši nielen elegantne, ale aj bezpečne a rýchlo.

02
Mladícky vzhľad

Hovorí sa, že je jedno, ako vyzeráte, dôležité je to, na koľko sa cítite. Nie je to celkom pravda. Cítite sa ako mladík? Vďaka S.A.F.E.R. tak budete aj vyzerať.

03
Revolučná neinvazívna metóda transplantácie

S.A.F.E.R. je revolučná metóda transplantácie vlasov založená na vákuovej transplantácii, pri ktorej nedochádza k poškodeniu folikúl. Vďaka tomu máte istotu, že vlasové folikuly budú plne využité.

04
Žiadne jazvy

Iné metódy transplantácie – napríklad STRIP alebo FUE – sú založené na transplantácii celých častí kože, jazvy sú preto bežné. Keďže pri použití S.A.F.E.R. nedochádza k poškodeniu folikúl, jaziev sa nemusíte obávať.

05
Rýchla rekonvalescencia

Transplantácia vlasov pomocou metódy S.A.F.E.R. transplantované folikuly nepoškodzuje a zákrok prebieha pod lokálnou anestézou. Rekonvalescencia je skutočne blesková: už na druhý deň sa môžete vrátiť k bežným činnostiam.

06
Renomovaní odborníci

V čele našej kliniky stojí odborníčka na transplantáciu vlasov MUDr. Alexandra Markotánová. Alexandra je certifikovanou odborníčkou na transplantáciu vlasov metódou S.A.F.E.R Hair Transplant.

Objednajte sa

Chcete sa objednať alebo sa dodatočne informovať o S.A.F.E.R.?
Radi vám pomôžeme.